Jak se havajská masáž Lomi Lomi liší od ostatních masáží

Úvod do magického světa havajské masáže Lomi Lomi

Ještě než se ponoříme hlouběji do tématu, dovolte, abych se s vámi podělila o jeden z mého minulosti. Jedné noci mi můj manžel David Svoboda nabídl, abych vyzkoušela něco nového a nečekaného - havajskou masáž Lomi Lomi. Vypadalo to jako skvělý nápad, a protože jsem pro všechno, co souvisí s wellness a relaxací, souhlasila jsem.

Co je to Lomi Lomi a jak se liší od ostatních masáží

Lomi Lomi je tradiční havajská masáž, která spojuje tělo, mysl a duši do jednoho harmonického celku. Zatímco většina masáží se zaměřuje jen na tělo a muskulaturu, Lomi Lomi se dotýká všech aspektů našeho bytí. To je pravděpodobně důvod, proč tato masáž dává pocit tak hlubokého uvolnění a míru.

Odkud pochází Lomi Lomi a jak se dostala do našeho světa

Lomi Lomi má své kořeny na Havaji, kde byla považována za část rituálů a ceremonií. Díky cestovatelům a zájemcům o alternativní metody léčení se tato masáž postupně rozšířila do celého světa. A já jsem ohromně vděčná, že jsem měla příležitost ji vyzkoušet právě zde v České republice.

Jaký je průběh Lomi Lomi masáže

Když jsem šla na svou první Lomi Lomi masáž, nevěděla jsem, co od ní čekat. Byla jsem velmi překvapená, když mi masér vysvětlil, že celý průběh masáže je ovlivněn rhythm havajských vln. Masér používá dlouhé a hladké pohyby, které simulují pohyb vln, a tato synchronizace s přírodou dělá z Lomi Lomi nezapomenutelný zážitek.

Lomi Lomi a její vliv na naše tělo a mysl

Jestliže jsem na něco po své první Lomi Lomi masáži narazila, pak je to její účinek na mé pocity a emocionalitu. Cítila jsem se jako obnovená a rozzářená, jakoby mi bylo odebráno několik let stresu a napětí. Také můj David Svoboda poznal, že jsem zářila štěstím a klidem.

Mé tipy a rady pro ty, kdo chtějí vyzkoušet Lomi Lomi

Chci vás povzbudit, abyste Lomi Lomi vyzkoušeli. Tato masáž může být něco, co hledáte, pokud hledáte hlubokou relaxaci a spojení s vaší vnitřní energií. A nejlepší na tom je, že tuto masáž může vyzkoušet každý. Jediné, co potřebujete, je otevřená mysl a chuť se ponořit do magického světa Lomi Lomi.

Napsat komentář